הסיפור שלנו

נעים מאוד!
שמי זיכריני גר ואני המעצבת מאחורי המותג הצבעוני זיקגר.
מי שעוקבת אחריי ברשתות החברתיות כבר הספיקה להכיר את הסיפור האישי שלי :)
את תחילת הקריירה שלי באופנה התחלתי בהודו, מיד לאחר שירותי הצבאי, טסתי להתמקצע במפעל שייצר עבור חברה אירופאית גדולה.
את העולם שנחשף בפניי קשה לתאר בכמה מילים בודדות, השפע האינסופי של הבדים, הטקסטורות, הצבעים, הריחות והטעמים החדשים.. כל אלה קסמו לי מהרגע הראשון, וגרמו לי להישאר במזרח 4 שנים (!!!)
במהלך השנים הללו עבדתי עם מעצבים עצמאיים מהארץ ומחו״ל, ייעצתי, חוויתי  וניהלתי אין ספור הפקות קטנות עבור כל כך הרבה אנשים מוכשרים, נהנתי מכל רגע ולמדתי כל כך הרבה.. אבל הגעגועים לבית, למשפחה ולחברים, לים ולאוכל הארץ ישראלי הלכו וגברו והחלטתי לחזור ארצה.
ומה אגיד לכן? הייתי צריכה לחזור כדי להכיר את האיש שלי, יקירי, שעודד אותי להתחיל לעצב וליצור בעצמי.
וכך, בשנת 2014 נולד לו הדגם הראשון שלי, שמלת לילי הידועה, והשאר היסטוריה.
המותג שלי מתאפיין בגזרות מצויינות המחמיאות למבני גוף נשיים שונים, הבדים בדי כותנה וויסקוזה נושמים ואווריריים, מושלמים למזג האוויר שלנו, ולכל השמלות יש  כיסים - כי זה החיים!
וכמובן שזיקגר זה קודם כל הדפסים וצבעים משמחים במיוחד!
האהבה שלי לטיולים בעולם היא ההשראה הכי גדולה שלי, אני מאוהבת בעולם הזה ובכל השפע שיש לו להציע, בתרבויות הקסומות השונות והמשונות, באומנות, היסטוריה, טבע ופנטזיה.
 
Above all, ZIKGER is made with love. Lots of it!

הערכים שלנו:
העיצובים שלי מיוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר שקיימים, וסביבת המתפרה בטוחה ומוגנת עבור העובדים.
צוות העובדים שלנו עובד 8 שעות ביום, בתנאים נעימים ומורכב מאנשים מקסימים שניתן לסמוך עליהם במאת האחוזים, הם חולקים את אותה האג׳נדה שלנו ולא יסכנו את היושרה שלהם תמורת רווח רגעי.
אנו מתמידים לבקר אותם לפחות פעמיים בשנה (כבר 6 שנים ברציפות!), על מנת לשמור על יחסי העבודה, לפקח על הייצור ולראות שכולם עובדים בתנאים הטובים ביותר. 
אנחנו מעורבים ב100% בכל אחת מההפקות שלנו.