הסיפור שלנו

 
נעים מאוד, אני זיכריני גר, המעצבת שמאחורי המותג הצבעוני ZIKGER
המותג קם מתוך אהבה לנשיות, לאיכות ולשמחת חיים. 
את דרכי בעולם האופנה התחלתי בהודו, מצאתי את עצמי גרה בניו דלהי ועובדת עבור חברת בגדים אירופאית גדולה.
במשך ארבעת השנים הבאות עבדתי וטיילתי ברחבי הודו, והכי חשוב- למדתי את עולם האופנה בצורה הכי יסודית שיכולה להיות- בין שווקי בדים ומפעלי טקסטיל, בין מעצבים ידועים למעצבים בתחילת דרכם, בין שפע אינסופי של דגמים, גזרות, טרנדים ופילוסופיות עיצוב.
נקודת המפנה עבורי הייתה כאשר פגשתי את בן זוגי יקיר, שעודד אותי להתחיל לעצב וליצור בעצמי.
וכך, בשנת 2014 נולד לו הדגם הראשון שלי, שמלת לילי הידועה.
השמלות שלי מתאפיינות בגזרות מצוינות, מהסוג שמחמיא לגוף הנשי על כל המגוון העצום שבו. חשוב לי שהשמלות יראו נהדר על כל אישה ועל כל מבנה גוף, לכן קיים מגוון עצום של מידות ודגמים. בכל דגם הושקעה חשיבה על הצרכים שלנו בתור נשים- מה להדגיש ומה לטשטש, רוב השמלות מושלמות גם להריון ולהנקה, ומשתלבות נהדר עם כל לוק. הוורסטיליות של השמלות חשובה לי - אותה השמלה יכולה להתאים גם לעבודה, גם לבילוי לילי, גם לתקופת ההיריון וגם לערב שקט בבית.
הבדים שאני עובדת איתם נבחרים בקפידה, בדים טבעיים ונושמים, כותנה וויסקוזה. הקו המנחה שלי הוא בדים שטובים לעור, ובחשיבה רחבה יותר- בדים שטובים לסביבה. בדים טבעיים הם בדים שמתכלים מהר יותר,
וכך עוזרים לשמור על איכות הסביבה. גם ההדפסים שלי דורשים עבודת חיפוש לא פשוטה, שיטוטים אינסופיים (וכיפיים מאוד!) בשווקי בדים בדלהי וברג'יסטן, כדי לבחור את ההדפסים הכי משגעים וליצור מגוון עצום שכל אחת תמצא בו את שמלת חלומותיה.
בקולקציות שלי תמצאו שמלות אלגנטיות בהדפסים עדינים, שמלות נועזות עם הדפסים משוגעים וכמובן כל הקשת שבאמצע, כך שכל אחת מכן תוכל להעיז להיות מי שהיא באמת.
המון עבודה קשה (וכיפית!) הושקעה על מנת להפוך את ZIKGER למה שהוא היום - בכל דגם, בכל סוג בד והדפס הושקע זמן, הושקעה מחשבה, והכי חשוב הושקעה אהבה. ובגלל שאנחנו יודעים עבודה קשה מהי ומעריכים אותה מאוד, הפן הערכי חשוב לנו לא פחות מהפן העיצובי.
העיצובים מיוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר שקיימים, וסביבת המתפרה מוגנת עבור העובדים.
צוות העובדים שלנו עובד 8 שעות ביום ובתנאים נעימים, מורכב מאנשים מקסימים שלאורך השנים הפכו לחברים קרובים, ניתן לסמוך עליהם לחלוטין ואנחנו חולקים את אותה אג'נדה ערכית.
אנחנו מתמידים לבקר אותם לפחות פעמיים בשנה (כבר 6 שנים!) על מנת לשמור על קשרי עבודה וחברות, לפקח על הייצור ולראות שכולם עובדים בתנאים הטובים ביותר.
אנחנו מעורבים ב100% בכל אחת מההפקות שלנו.