הוראות כביסה

איך עליי לטפל בבגד ZIKGER שלי?
כביסה במים קרים
הקפידי על כביסה קרה עד 30 מעלות במכונת הכביסה ומינימום סחיטה - שטיפה במים קרים טובה יותר גם לסביבה וגם לבגדים שלך. אנו ממליצות להפריד את הכביסה ל3 צבעים: כהים, בהירים ולבנים, ולא לדחוס את מכונת הכביסה, יש לכבס 30 פריטים במכונה בממוצע, לא לערבב מגבות ומצעים בכביסה של בגדים בכלל ולהפריד רוכסנים ובדים גסים כמו טרנינג וג׳ינס במכונה של ZIKGER בפרט. 
טיפים חשובים - הקפידי לנקות את הגומי סביב פתח מכונת הכביסה לעיתים קרובות, לעיתים נצבר שם לכלוך. הוציאי את הכביסה מהמכונה מיד כשסיימה את המעגל, על מנת שהכביסה תישאר עם ריח טוב ומרענן.
ייבוש 
תלי את הפריט לייבוש בצל - נסי להימנע משמש ישירה, חסכי אנרגיה ואל תשתמשי במייבש כביסה שעלול לפגוע בבד אריג, לגרום לדהיית הצבע ולהתכווצות הבגד. 
גיהוץ 
רוב הסיבים הטבעיים רק משתפרים עם הזמן. השתדלי להימנע מגיהוץ יתר ושמרי על המראה הטבעי והקל של הבד. כדי להוציא קמטים קלים, תלי את הבגד על קולב בחדר האמבטיה בזמן שאת מתקלחת. האדים הנוצרים מספיקים כדרך כלל כדי להחליק את רוב הבדים.
 
הסרת כתמים
כתמי דיו ניתן להוריד באופן טבעי עם מיץ לימון ומעט מלח - להכניס למכונת הכביסה. גם סבון כלים ירוק פשוט עשוי לעשות את העבודה. על כתם יין אדום - שפכי יין לבן. לחיים!
כותרת: מהן הדרכים להאריך את חיי הבגד של zikger שלי?
לשוניות:
 
אמצי חייט או תופרת
לכל אחת מאיתנו מבנה גוף שונה וחייט יכול להתאים עבורך את הפריט בדיוק, לקצר, להאריך שרוול, לאצר. המקצוע הזה כל כך עתיק וקסום ואנחנו בעד לתמוך בו ולשמר אותו.
מיחדוש
אם את אוהבת את היצירה שלך והיא אינה מתאימה לך עוד - נסי להפוך אותה למשהו חדש! הפכי שמלת מקסי למידי, צבעי לצבע חדש, יש המון אופציות למיחדוש ואנחנו תמיד נשמח לקבל ממך תמונות.
תיקונים
תיקונים קלים ניתנים לתיקון בקלות בבית. תפירת כפתור שאבד - כל הדגמים מגיעים עם כפתור רזרבי והוא תפור לתווית הכביסה בחלקו הפנימי של הבגד, תיקון משיכת חוט - על ידי משיכת חוט רופף בזהירות לתפר הבא בעזרת מחט ומתיחה בעדינות של הבגד. אם תרצי להתייעץ לגבי תיקון פגם קל, שלחי תמונה לכתובת support@zikger.co.il ואנו נשמח לספק לך הצעות ורעיונות. 
אופנה מעגלית 
כעת תוכלי להעלות את היצירות של ZIKGER שבבעלותך הקודמת לזירת יד- שניה שהקמנו באתר שלנו Full Circle.
בין אם רכשת את הפריט ישירות אצלנו או מאחד הבוטיקים איתם אנו עובדות, תוכלי להעלות את הפריט לזירת יד2 ולתת לבגד שלך הזדמנות להתחלה חדשה.
למידע נוסף בקרי בשאלות-תשובות בעמוד זירת יד-שניה.