SUSTAINABILITY

מהי קיימות?
המילה קיימות מורכבת, כיוון שאנשים שונים, תרבויות, תעשיות, חברות ומותגים שונים מתייחסים אליה באופן שונה. 
עבורינו קיימות היא קו מנחה, לשיפור תמידי של העסק על כל חלקיו, בשמירה על הסביבה, על האקלים, צדק חברתי וקבלת האחר, כאשר אנו עסוקות כל הזמן בלמידה, בשינוי ושיפור על מנת להוות דוגמה לכלל לקוחותנו ולמותגים אחרים בתחום.
כעסק, ZIKGER מחויבת לצמצם את טביעת הרגל שלה על פני כדור הארץ על ידי הארכת חייו של כל בגד, תרומה להתחדשות הסביבה וקידום אופנה איטית ומעגלית.
אנו מודעות היטב לפרדוקס כמותג אופנה שמדבר על קיימות, וזו הסיבה שההגדרה שלנו למונח היא על מסגרת של ערכים וקווים מנחים, שבתוכם המטרות והיעדים שלנו, ששואפים לשיפור מתמיד.
ב ZIKGER אנו מתחייבות לטפח הרגלי אופנה מודעים, ולהכיר בכך שאנו לא צורכות את הבגדים שלנו, אלא אנו מתלבשות לעבודה, לבילוי, להירגע, לרקוד ולאהוב. 
המלתחה שלנו היא לא סיכום של הרגלי הקניה שלנו, אלא דרך לביטוי עצמי, יצירתיות והעצמה אישית. 
למרות שלא ניתן להסיר את טביעת הרגל השלילית של בני האדם, אנו מאמינות שאפשר לפסוע במודעות, בכבוד ובאהבה לסביבה ולטבע, לים ולעצים. יחד יש לנו את היכולת לעשות שינוי חיובי בעולם.
איזה תפקיד משחק הסברה במותג שלנו?
 
אנו רואות את המותג ZIKGER כישות בפני עצמה, חיה, נושמת ומשפיעה.
אנחנו לא רק מעצבות בגדים ומוכרות אותם, זיקגר יוצרת יופי, מפיצה אושר ושמחה, ומעוררת השראה.
יש לה גם דעות וקול ואנו משתמשות בו כדי לתמוך בשוויון זכויות, בקבלת האחר, ובתמיכה בחברות מוחלשות.
כמי ששייכות לחברה פריבילגית אנו מרגישות כי זוהי חובתנו הבסיסית לדגול ברווחת כדור הארץ, וגם חובתו של העסק שלנו. 

הייצור שלנו

 

אנו נותנות עדיפות למתפרות קטנות ומשפחתיות, ליחס הוגן לעובדים ולבעלי מלאכה ושואפות למזער בזבוז ושימוש באנרגיה בכל מקום אפשרי, לאורך כל הייצור של הבגד.

 

החומרים שלנו

 

אנו בוחרות כל חומר מתוך כוונה והקפדה לייצר מוצרים עשויים באחריותכל הדגמים שלנו עשויים מסיבים טבעיים, כותנה או ויסקוזה, מבדים ממוחזרים או אורגניים ואיננו משתמשות בבדים סינטטיים ופוליאסטר, שכן אלו מזיקים גם לסביבה וגם לגוףמתוך אג׳נדה ירוקה ובחירה לא לייצר עוד בד בעולם, זיכריני מעצבת ויוצרת את כל הקולקציות של ZIKGER מבדים ״מוצלים״, שאריות ממפעלים ובדים שמצאו את דרכם אל ערימות האינסוף. 
 
ביקורים במתפרה
 
בין השנים 2008-2012 התגוררה זיכריני בניו דלהי והכירה מקרוב מפעלים גדולים ומתפרות קטנות ולאחר 4 שנים של שיטוטים וחיפושים, נמצאה המתפרה המתאימה ביותר, שבה נתפרות כל החולצות והשמלות של ZIKGER בעשור האחרון.
זיכריני מקפידה בקביעות על ביקורים אישיים במתפרה המשפחתית כדי להבטיח שהאנשים המייצרים את הבגדים שלנו מקבלים שכר הוגן, מטופלים בכבוד ועובדים בתנאים בטוחים.
עם השנים פיתחנו קשרי עבודה הדוקים וארוכי טווח ואנו רואות בכל עובד במתפרה חבר בצוות ZIKGER.
ואז 3 לשוניות לחיצות:
 
מיתוג ואריזות
כל התגיות שלנו כמו גם ניירות המשי איתם אנו אורזות את החבילות עשויות נייר ממוחזר, את התגיות אנו קושרות לבגד עם חוט קש טבעי ומתכלה. 
כפתורים
 
אנו משתמשות בעודפי כפתורים, כפתורי צדף טבעי, כפתורי עץ, כפתורי קוקוס ופלסטיק ממוחזר.
בכל הדגמים המכופתרים שלנו תמצאי כפתור רזרווי התפור אל תווית הכביסה הפנימית על מנת שלא להשתמש בניילון.
אריזות
אנו שואפות להשתמש באריזה קטנה ככל הדרוש, תוך הבטחת הפריטים שלך ושמירה עליהם, על מנת שיגיעו אליך במצב הטוב ביותר.
זו הסיבה שהחבילה נארזת בעבודת יד בנייר משי טבעי וממוחזר של החברה noissue. 
הבגדים עצמם נארזים באריזות צמחיות ומתכלות בקומפוסט. 
עם זאת, ולאחר נסיונות לא מוצלחים של שימוש בשקיות מתכלות, שקית הבלדרות שלנו עדיין עשויה מניילון ואנו עושות מאמצים למצוא לה חלופה טובה ובטוחה ללא סיכון הבגד במהלך משלוח.