עלות משלוח עם שליח עד הבית 35ש״ח משלוח חינם ברכישה ב 500 ש״ח ומעלה.

למשלוח ממוצע לוקח בין 3-5 ימי עסקים להגיע אליך. משלוחים המיועדים לישובים מעבר לקו הירוק, ישובי הערבה, אילן ורמת הגודל - יש לקחת בחשבון שזמני המשלוח עלולים להיות ארוכים יותר. 

הזמנות שיתקבלו בזירה יוצאות מצד ג׳ ועל כן זמני המשלוח 10-14 ימי עסקים. ברגע שההזמנה שלך נארזה ויצאה למשלוח תקבלי מאיתנו מייל עם מספר המעקב של המשלוח וברגע שהחבילה תגיעה אל חברת המשלוחים תקבלי הודעת אס אמ אס לתיאום מסירה.

שעות מסירת משלוח - 08:00-18:00 השליח עתיד ליצור עימך קשר טלפוני על מנת לתאם הגעתו, עליך להיות זמינה לו. אנו ממליצות לבחור כתובת נוחה לקבלת המשלוח בשעות אלה (למשל, כתובת מקום העבודה). 

ימי עסקים - יום עסקים מתייחס לכל ימות השבוע (ראשון עד חמישי), למעט ימי שישי, ימי שבת, ערבי חג, חג, שבתון, חול המועד וימי זיכרון.

ניתן להחזיר פריטים עד 14 יום ממועד קבלת המשלוח. החזרה עם שליח בעלות של 35 ש״ח תקוזז מהסכום לזיכוי. עלות משלוח ההחזרה תחזור אליך בקוד קופון בשווי 35ש״ח למימוש עתידי בקניה הבאה שלך באתר. מייל עם קוד אישי יישלח אליך. שימי לב, ניתן להחזיר אך ורק פריט חדש שלא נעשה בו כל שימוש, שלא נלבש, שלא עבר כביסה, שלא נפל בו שום פגם/נזק ועם תווית מקורית בשלמותה. הפריט יוחזר באריזתו המקורית. על מנת להחזיר / להחליף פריט יש ליצור קשר עם שירות הלקוחות במיילsupport@zikger.co.il ולציין את שמך המלא, מספר ההזמנה ואת הפריט אותו תרצי להחזיר. אם את מעוניינת בהחלפה צייני בבקשה את הפריט החלופי בו את מעוניינת ואת המידה המבוקשת על מנת שהצוות יוכל לשריין אותו עבורך. *פריטים מקטגוריית LAST CHANCE ופריטים מזירת יד-שניה לא ניתן להחליף או להחזיר.

ברגע שאנחנו מקבלות את החבילה שלך ולאחר בדיקת הפריט, אנו מאשרות את ההחזרה ומזכות אותך באופן אוטומטי.

ההחזר הכספי יינתן לאמצעי התשלום ממנו שילמת בניכוי 5% דמי ביטול או בזיכוי מלא בגיפט קארד, לבחירתך. 

מיסוי ומכס

אנו שולחות שמלות משמחות לכל העולם! 

עלות משלוח אקו-פוסט 50 ש״ח - המחיר אינו כולל מיסוי ומכס במדינת היעד.

ניתן להחליף פריטים עד 14 יום ממועד קבלת המשלוח. החלפה עם שליח גוביינא בעלות של 50 ש״ח. חלק יחסי מעלות משלוח ההחלפה יחזור אליך בקוד קופון בשווי 35ש״ח למימוש עתידי בקניה הבאה שלך באתר. מייל עם קוד אישי יישלח אליך. שימי לב, ניתן להחליף אך ורק פריט חדש שלא נעשה בו כל שימוש, שלא נלבש, שלא עבר כביסה, שלא נפל בו שום פגם/נזק ועם תווית מקורית בשלמותה. הפריט יוחזר באריזתו המקורית. שימי לב, תתאפשר החלפה אחת בלבד בכל הזמנה.

על מנת להחזיר / להחליף פריט יש ליצור קשר עם שירות הלקוחות במיילsupport@zikger.co.il ולציין את שמך המלא, מספר ההזמנה ואת הפריט אותו תרצי להחליף ואיזה פריט תרצי לקבל במקומו, כולל מידה.

*פריטים מקטגוריית LAST CHANCE ופריטים מזירת יד-שניה לא ניתן להחליף או להחזיר.

ברגע שאנחנו מקבלות את החבילה שלך ולאחר בדיקת הפריט, אנו מאשרות את ההחזרה ומזכות אותך באופן אוטומטי.

ההחזר יינתן בזיכוי מלא בגיפט קארד, בלבד. 

פני אלינו עם כל שאלה במייל: support@zikger.co.il ואנו נענה לך תוך 1-3 ימי עסקים.

שירות לקוחות בוואטסאפ:

052-631-3790